Lidojumi ar žiroplānu

Žiroplans ir lidmašīnas un helikoptera hibrīds (saukts arī par ziroskopu, giroplānu, helikopteru, gyrocopter). Pirmais žiroplāns tika izgudrots 20. gadsimta sākumā Spanija taču kopš tā laika žiroplāns ir piedzīvojusi daudzus uzlabojumus, un šodien tas ir viens no uzticamākajiem un drošākiem lidapaarātiem ar mūsdienīgu aprīkojumu. Rotors to tur gaisā (līdzīgi kā helikopteram), bet rotors nav savienots ar motoru un nepārtraukti griežas autorotacijas dēļ, kas nodrošina pacelšanos un nosešanos jebkuros apstākļos.

Žiroplans pārvietojas horizontālajā plaknē ar dzenskrūves (ka lidmašīnas) palīdzību. Žiroplāns var droši nolaisties pat tad, kad dzinējs ir izslēgts. Lai veiktu pacelšanos ar žiroplānu, ir nepieciešams minimāls skrejceļa garums, un nosēšanās laikā tam praktiski nav nobraukuma. Tāpēc ir pieļaujams izmantot AutoGyro žiroplanus ārpus lidlauka, kas ievērojami palielina šo unikālo lidaparatu pieejamību un ievērojami samazina žiroplāna lietosanas izmaksas.

Autogyro MOTO Sport2017 žiroplans ir populārākais un pieejamākais AutoGyro modelis. Vairāk nekā 1100 lidaparatu lido visā pasaulē. Ražotājs piešķīra jaunu dzīvi gandrīz aizmirstai idejai, kuras rezultātā tika atvērta kabīne, kā arī pilota-pasažiera tandēma izkārtojums (viens pēc otra). Kā gaidīts,  AutoGyro ieguva slavu aviācijā. Unikāls un vienkāršs gaisa kuģis, vienkāršs savienojuma veids, uzticamība, drošība un funkcionalitāte - tas ir MTO Sport 2017 no AutoGyro.

 

Forma atsauksmes